image/svg+xml Povratak

Velika promjena u poretku top 4 igrača!

Large 1aa7d009 e955 45df bf0e 428b95dfa446

Od početka i prijave više od 1000 igrača, njih 16 prošlo je u fazu doigravanja te se zadnjih 6 tjedana borilo za prolaz u finale druge sezone Hrvatski Telekom e-Lige.

Četvorica ponajboljih bore se za titulu pobjednika, ali i za vrijedan nagradni fond od čak 18.000,00 kuna. Svim finalistima zagarantiran je novčani dobitak s obzirom na podjelu fonda gdje 4. mjesto osvaja 1.000,00 kuna, 3. mjesto 2.000,00 kuna, 2. mjesto 5.000,00 kuna, dok prvak odnosi impresivnih 10.000,00 kuna.

A tko su naši finalisti?

NK_OS_Superfly i ove godine pokazao je svoju nadmoć i ponovno završio u finalu. Najefektivniji je predstavnik NK Osijeka u doigravanju ovosezonske e-Lige sa 76 postignutih golova, a jedini je koji je slavio protiv našeg sljedećeg finalista -  I730ITeoI.

Predstavnik GNK Dinamo Zagreb, I730ITeoI, drugi je finalist koji će se boriti ove subote. Uz NK_OS_Superfly jedini je igrač s 6 utakmica bez primljenog pogotka. Poznat je po svojoj vještoj obrambenoj igri, a svladao je dvojicu od preostala tri finalista.

D10S_Sas, predstavnik HNK Gorice, igrač je koji je postigao najviše pogodaka u doigravanju Hrvatski Telekom e-Lige. U doigravanju spram drugih finalista izgubio je samo od I730ITeoI. O njegovoj dominantnosti na terenu govori i činjenica da je u jednoj utakmici doigravanja postigao čak 9 pogodaka i to protiv finalista NoFIFApoints-_-.

Igrač Tunz1708, predstavnik NK Varaždina, koji je velik dio natjecanja držao prvo mjesto ljestvice top 16 igrača, odlučio je odustati od natjecanja, tako da je njegovo mjesto preuzeo prvi sljedeći na ljestvici - NoFIFApoints-_-. Drugi je predstavnik GNK Dinamo Zagreb, a u doigravanju je izgubio od sva tri preostala finalista. Može li im se osvetiti u finalu?

Prati Hrvatski Telekom YouTube kanal sutra u 17.00 sati jer će Malajski Tapir izvući ovogodišnje parove za finale.

Tko će stati uz bok prošlogodišnjem pobjedniku Brstylu saznajte ove subote, 5.6. od 12.00 sati na live-streamu na www.eliga.hr.